ТМ “Зерновита”


Створення креативного дизайну для друк постерів для ТМ “Зерновита”

Marketing Studio “FAJTA” надає послуги оперативного створення макетів постерів із креативним дизайном. Поліграфічна продукція, виготовлена в нашій маркетинг-студії принесе відчутний ефект в рекламі вашого товару чи послуги. Адже при розробці дизайну макетів поліграфії ми робимо ставку на стимулювання потенційного клієнта прочитати друковану рекламу. Ми розробляємо макети поліграфічної продукції, яка безпосередньо орієнтована на клієнта: буклети, візитки, флаєри, постери, брошури, дипломи, грамоти, сертифікати тощо. Чітко, якісно та емоційно.

Магазин дитячих іграшок та одягу “Tiny Toes”


SMM-супровід у соціальних мережах Facebook та Instagram сторінок магазину “Tiny Toes”, що здійснює продаж дитячих іграшок та одягу від провідних українських та європейських виробників.

Створюємо і систематично наповнюємо контентом сторінки магазину у соціальних мережах. Підбираємо цікаву інформацію та відео, акцентуємо увагу на перевагах товару, проводимо опитування та конкурси. Наповнюємо магазин у Facebook новою продукцією, вчасно подаємо детальні звіти щодо аналітики сторінок, надаємо рекомендації щодо збільшення охоплення ЦА та налаштовуємо таргетинг.

Товариство Чорного Шоколаду


Систематичне ведення сторінок у соціальних мережах для виробника чорного натурального шоколаду “ABC Lviv”

Просуваємо бізнес в соціальних мережах за допомогою якісного контенту та грамотного налаштування таргетингу. Чітко націлюємося на потрібну аудиторію за допомогою графічних, текстових та відео-оголошень. Перед стартом роботи продумуємо портрет потенційного клієнта від віку і статі, місцезнаходження і до вузьких зацікавлень, конкретного місця роботи. Збираємо ліди й аналізуємо ефективність рекламної кампанії.

Концерт Олега Скрипки та Назара Савки


Медіапідтримка концертів у Львові Олега Скрипки та Назара Савки

Marketing Studio “FAJTA” обирає найефективніші засоби комунікації зі споживачем й передає рекламне повідомлення через певний канал мас-медіа: телебачення, радіо, пресу, інтернет. Ми готуємо інформаційні матеріали для ЗМІ, формуємо інформаційні приводи та здійснюємо розсилку прес-релізів. Досвід та професійний підхід дозволили нам провести медіапідтримку концертів на високому рівні й донести інформацію про плановий концерт до шанувальників Олега Скрипки та Назара Савки у потрібний час і у потрібному місці.

Буклети для кав'ярні-кондитерської “Солодка Скриня”


Розробка дизайну та друк буклетів для для кав'ярні-кондитерської “Солодка Скриня”

Продуманий дизайн та зручна конструкція буклета - це запорука успіху щодо представлення товарів та послуг організації своїм клієнтам. Marketing Studio “FAJTA”, розробляючи дизайн макета буклета,ставить перед собою завдання в повній мірі проінформувати споживача, викликати в нього зацікавленість і спонукання до дій. Таким чином ми допоможемо вам сформувати позитивний імідж, дотримуючись усіх вимог та стандартів фірмового стилю. Для друку буклетів ми використовуємо виключно якісний папір. Ось чому для кав'ярні-кондитерської “Солодка Скриня” буклет став оригінальною та чіткою презентацією їх кондитерської майстерності.

Soprano.Roof terrace


Створення креативного дизайну та друк менюхолдерів для ресторану «Soprano.Roof terrace»

Marketing Studio FAJTA надає послуги офсетного та цифрового друку. Ми вчасно розробимо для вас макет і надрукуємо поліграфічну продукцію високої якості: плакати, буклети, флаєри, візитки та іншу поліграфію. Флаєри - один зі способів швидкої і масової реклами. Дизайн флаєрів та буклетів повинен бути запам’ятовуючим та креативним водночас, щоб за мінімальний час залучити найбільшу кількість зацікавлених людей. Так в залежності від того, що рекламується флаєром і яка цільова аудиторія, вони можуть бути іміджевими або інформаційними, містити в собі різну інформацію - ціну чи переваги продукції, виконаними в кольорі або чорно-білими, на щільному крейдованому або тонкому офсетному папері. Ось такі стильні чорно-білі буклети та яскраві менюхолдери ми розробили для ресторану «Soprano.Roof terrace».

Taurus City Hotel


Ведення сторінки Taurus City Hotel на відомому сервісі відгуків та планування подорожей TripAdvisor

Реклама в facebook, реклама в інстаграм та в інших соціальних мережах дуже актуальна для успішного представлення компанії на ринку, а також служить, як додатковий інструмент продажу продукції чи послуг. Marketing Studio «FAJTA» надає послуги веб-аналітики, просування сайту в соцмережах, залучення клієнтів. Налаштовуємо таргетинг, розробляємо контент-план, займаємось адмініструванням сайтів, дизайном та оформленням сторінок. Ведемо сторінки на відомому сервісі відгуків та планування подорожей TripAdvisor. Вміємо, знаємо та практикуємо!

Dim Luxe


Розробка landing page для компанії «Dim Luxe»

Сайт-візитка створюється для того, щоб представляти певну компанію або людину, послугу чи продукцію в інтернеті. Marketing Studio «FAJTA» надає послуги SEO просування; графічного дизайну; SMM; розробки сайтів з індивідуальним дизайном «під ключ»: сайтів-візиток, корпоративних сайтів, інтернет-магазинів. Ми допоможемо Вам створити сайт з унікальним дизайном і просунути його в ТОП. Відтепер компанія «Dim Luxe» за допомогою лендінгової сторінки зможе чітко і лаконічно донести суть торгової пропозиції потенційному клієнтові.

ПравдаТУТ


Розробка макету та друк візиток, подяк, корпоративних бланків для телеканалу «ПравдаТУТ».

Marketing Studio «FAJTA» надає широкий спектр послуг друку поліграфії та дизайну: виготовлення візиток, буклетів, корпоративних бланків та іншої поліграфічної продукції згідно фірмового стилю компанії; дотримуємось усіх стандартів брендбуку. Надрукуємо візитки будь-якого формату, розробимо індивідуальний дизайн поліграфічної продукції, розробимо фірмовий стиль – чітко, вчасно та якісно.

Vesta Cotton Style


Організація тематичної комерційної фотосесії

Marketing Studio «FAJTA» організує фотосесію, включаючи усі найдрібніші деталі. Розкажіть клієнтам про свої послуги за допомогою яскравих фотографій. З нами ви зможете отримати якісні фото, креативний дизайн та замовити розробку рекламної кампанії. Тепер не потрібно хвилюватися за те, чи підійдуть зроблені фото дизайнеру та шукати канали комунікації, просто розкажіть ваш задум, а ми займемося його реалізацією. Якісна предметна фотографія одягу, фуд фотографія, дизайн каталогу, брендбуку, розробка рекламної кампанії, розробка стратегії просування – ми зробимо все для того, щоб ваш бізнес став відомішим та успішнішим.

25 Book Forum Lviv


Розробка дизайну та організація поклейки зображень на трамваї

Реклама на авто на сьогоднішній день перетворилась на яскравий, кольоровий витвір мистецтва. Тепер ваше авто може не лише пересуватись вулицями — їдучи, воно одночасно може розказувати іншим про вас, про те, чим ви займаєтесь і як вас знайти. Реклама на транспорті —пересувна «візитка» вашого підприємства. Marketing Studio «FAJTA» надає весь спектр послуг щодо створення візуальної реклами: розробка дизайну та виготовлення макету зображення; друк повноколірного зображення; виготовлення зображення будь-якої форми та розміру; поклейка зображення на транспортний засіб. Брендовані трамваї зі слоганом #читайтрамвай заворожують львів’ян та гостей міста.

25 Book Forum


Створення брендованих футболок для волонтерів.

Друк на одязі — це не ефективний та ефектний спосіб розказати про ключові цінності компанії. Ми розробляємо айдентику у принтах, друкуємо футболки з фотографіями, з логотипом, фірмововим стилем чи надписом на ваш вибір. Ось такі червоні фірмові футболки ми розробили для організаторів та волонтерів 25 BookForumLviv.

ПП «Галич-Моторс»


Організація квесту для дітей «Академія безпеки Renault»

Організація івентів, подій різного масштабу та характеру – ось те, чим ми надихаємось та з чого черпаємо досвід. Marketing Studio FAJTA надає широкий комплекс послуг з організації ділових заходів: виставок, ярмарків, конференцій, семінарів, презентацій тощо. Ми допоможемо вам організувати не просто захід, а ПОДІЮ (Event), що запам’ятається надовго.

NG Metal Ukraine


Організація відеозйомки новинного сюжету для компанії «NG Metal Ukraine»

Піар дуже важливий інструмент для успішного ведення бізнесу у сучасному світі. Надання послуг у напрямку зв'язків із громадськістю вимагає насамперед відчуття продукту (послуги) та його цінностей, знання специфіки різних ринків та активності конкурентів. Marketing Studio FAJTA пропонує комплексне обслуговування клієнта у сфері реклами та Public Relations, що включає: розробку маркетингових та PR-стратегій; розробку та виготовлення реклами (візитки, буклети, широкоформатний друк, сувенірна продукція, сайти, корпоративні видання та ін.); розміщення реклами в ЗМІ та медіапланування.

Vesta Cotton Style


Розробка макету та друк каталогу для польсько-українського виробника трикотажного одягу «Vesta Cotton Style»

Marketing Studio «FAJTA» надає послуги оперативного створення дизайну макетів та друку флаєрів, каталогів, буклетів. Здійснюємо дизайн поліграфії, втілюючи ваші ідеї та побажання. Якщо вас цікавить друк листівок, візиток, буклетів, розробка брендбуку, дизайн каталога та дизайн іншої поліграфії – звертайтесь до нас, виконаємо ваше замовлення вчасно та якісно.

ТС «Винахідник»


BTL-акція від ТС «Винахідник»

Щасливі малюки та дружелюбний лего-чоловічок – ось результат проведення BTL-акції від ТС «Винахідник».

Львівський Стандарт


Брендування стіни із ТМ «Львівський Стандарт»

Брендування стіни зони для куріння у нічному клубі «Malevich» із ТМ «Львівський Стандарт». Доречно, стильно та ефектно!

Лінкс лабораторії


Розробка сайту, веб-дизайн та створення контенту для виробника автокосметики та авто хімії ТОВ «Лінкс лабораторії»

Створити сайт – зовсім просто, але створити унікальний, зручний у користуванні та ефектний сайт – це вже справа рук спеціалістів Marketing Studio Fajta. Сайт «Лінкс лабораторії» ми старались зробити скомпонованим та організованим, вправно доповненим ілюстраціями для зручності сприйняття та прочитання.

ТМ «Jade»


Новорічна промоакція від ТМ «Jade»

Наші промоутери комунікабельні, старанно та завзято підійшли до поставлених завдань від організатора акції. Ми задоволені результатом роботи.

Renault


Карамельні ключі із логотипом Renault

Карамельні ключі із логотипом Renault – ідеальний варіант для привернення уваги на автомобільній виставці. Ми заряджаємо солодким настроєм та красивою рекламою.

Галич-Моторс


Презентація нового позашляховика Duster

Ми довго готувались до цієї грандіозної події, продумали усі найдрібніші деталі презентації з метою уникнути форс-мажорів. Відвідувачі зустріли найбільш популярну модель кросовера в Україні із захватом та виключно із позитивними емоціями, а ми раді, що зуміли із професіоналізмом організувати таке гучне дійство у салоні «Галич-Моторс».

ТМ «Milana»


Брендований одяг від ТМ «Milana»

Marketing Studio Fajta спеціалізується на виготовленні такої рекламної продукції, як орендований одяг – наприклад, фартухи з логотипом. Ми маємо великий досвід роботи з пошиття фартухів, уніформ і спецодягу. На сьогоднішній день фартух – це не лише важливий елемент для жіночої кухні, а й візуальне представлення бренду, якому необхідно надати важливого значення, адже поєднання кольорів, вибір тканини і, навіть, розмір відіграють важливу роль щодо представлення фірмового стилю компанії. Продавці солодощів раділи гарним фартушкам від ТМ «Milana», погодьтеся, їм личить!

ТМ «Perlova»


SMM-супровід горілки – ТМ «Perlova»

SMM-супровід дистрибутора горілки – ТМ «Perlova». Цікаво вести контент для такого замовника, адже вчились відчувати емоції ЦА, настрій фоловерів у п’ятницю ввечері та після вихідних☺ Ми відкривали для себе багато цікавої інформації про алкогольну продукцію.

ЖК SHUTTLE


Дизайн бордів для ЖК SHUTTLE

Гляньте на прев’ю й погодьтесь, що тут немає нічого зайвого. Емоційно та стильно. А обличчям компанії стала відома українська співачка – Наталка Карпа із своїм особливим шармом. Таке ефектне й ефективне поєднання - за межами реальності.

ŠKODA Karoq


Презентація нового автомобіля ŠKODA Karoq

Ми це зробили. Ефектно презентували новий кросовер Skoda Karoq у автосалоні «Галич-Авто». Це вже другий представник чеського бренду, що дістав свою назву з мови жителів острова Кадья на Алясці. На місцевому діалекті Kaa’raq – це «автомобіль», а слово «Ruq» перекладається як «стріла», яка прикрашає емблему автомобілів Skoda. Дана модель гучно заявила про себе серед прихильників позашляховиків.

АРІЯ-Україна


Brand book закріпив цілісний образ «кухні мрії»

Сьогодні кухня — це не просто меблі, а одне із ключових місць мікроклімату нашої оселі. Тому створення brand book для компанії АРІЯ-Україна стало для нас кулінарним викликом. Немов приготування традиційної й улюбленої страви. Її готувати вмієш і любиш. А ще – по-особливому підкреслюєш особливий та яскравий відтінок смаку. Співаючи АРІЯ.
Смачного :-)

Жу-тачки


Packaging design для і герої для цукерок

Концепція та здача до друку дизайну упаковки «Жу-тачки» для кондитерської компаній CHOCOBOOM передбачала комплексні роботи. Окрім неймінгу тут була промальовка продуктових героїв, дизайну різноформатних елементів упаковки та графічних промо-матеріалів. А також перевірка та погодження кольоропроб у друкарні промислової упаковки.

ŠKODA Kodiaq


Презентація кросовера ŠKODA Kodiaq

Очікувано і несподівано. Презентація кросовера ŠKODA Kodiaq відбулась яскраво й провокаційно. Kodiaq – порода ведмедів з однойменного острова поблизу Аляски. Потужний кросовер із таким ім’ям зустрічав гостей автосалону «Галич-Авто» по-ведмежому впевнено, сміливо й зухвало. Р-р-р-р-р!

Суворов


SMM – комунікація яскравих новинок

Створення і систематичне наповнення контентом (тексти, підбір і обробка фото та відеоматеріалів) сторінок компанії «Суворов» у Facebook та Instagram. Проведення конкурсів, опитувань, промо-акцій. Детальні звіти по відвідуваності сторінок, охопленні й зарученні ЦА. Тергетована реклама.

СНОCОВООМ


Створення та налаштування веб-сайту

Розробка веб-дизайну згідно обраної стилістики кондитерської компанії CHOCOBOOM. Формування структури й взаємодії розділів, зворотнього зв’язку B2B та B2C форм комунікації за допомогою сайту. Технічна підтримка й запуск. Передача замовнику доступу до адміністративної панелі.

x


ПОРТФОЛІО