ПРО НАС

MARKETING STUDIO «FAJTA» – це маркетингова студія повного циклу аутсорсингових послуг у сфері маркетингу. Ми надаємо рекламні послуги клієнтам по всій Україні, маємо налагоджену систему комунікацій дистанційно.

Рекламна агенція повного циклу. Ми аналізуємо потреби й самопочуття бренду, пропонуємо шляхи його майбутнього розвитку та зростання. Узгоджуємо напрямок, встановлюємо KPI показники замірів ефективності, обираємо оптимальні бюджети. І – прямуємо до мети!

Креатив, дизайн, PR, медіа-планування, аналітика, SMM, Інтернет-проекти, промо-акції, презентації та події. Розробляємо і впроваджуємо рішення, які приводять до реальних результатів. Кайфуємо від досягнення чітких цілей ;) Давайте співпрацювати!

Потрібна сувенірна продукція з логотипом, друк поліграфії, розробка сайту чи інтернет-реклама? Тоді вам до нас!

ДОСЛІДЖЕННЯ

Вивчаємо стан самопочуття бренду (товару, послуги, бізнес-ідеї). Аналізуємо імідж бренду та його відображення у точках дотику до цільової аудиторії.

СТРАТЕГІЯ

По опрацюванні існуючого стану справ ми промальовуємо вектори руху бренду в майбутньому. Задля росту рівня пізнаваності й лояльності Цільової аудиторії, збільшення частки ринку.

ТАКТИКА

Збудувавши оптимальний шлях, покроково реалізуємо програму дій за допомогою відпрацьованих інструментів комунікації: реклами, PR, промо-акції та подій-зустрічей із Цільовою аудиторією.

«ФАЙТА»

Русинсько-український словник
1. Характер, порода, сорт, наявність певних характеристик або ознак.
   "Но се наша файта" – це наш тип, наша порода.
2. Раса, рід, спільнота, ватага.
   "Вся му файта до семого коліна" – уся його родина до сьомого коліна.

Наш клієнт – малий та середній бізнес. В часи інформаційного перевантаження ми допомагаємо донести ключові переваги продукту (послуги) до кінцевого споживача. Формуємо яскравий та пізнаваний образ, який закріплюється у думках.


У нас ви зможете


НАША КОМАНДА

Наталія Головачко,
керівник Marketing Studio «FAJTA»

Оксана Зінчук,
PR-менеджер

Юлія Катинська,
менеджер з маркетингу

Юлія Масюкевич,
SMM-менеджер

Ірина Піяйко,
менеджер з маркетингу

Марія Всяка,
PR-менеджер


15 років в комунікаційно-маркетинговій сфері. Свій професійний шлях я розпочала у 19 років. Після другого курсу університету вирішила, що в журналістиці життєво важлива практика. Відділ культури газети «Високий Замок» надав її вдосталь. Інтерв’ю із зірками шоу-бізу, театральні прем’єри та рок-фестивалі – увесь цей шквал емоцій я викладала на папір у щоденній газеті. Відчувши азарт до спілкування та відтворення ключових меседжів я здійснила наступний крок – PR. У відділі маркетингу молочної компанії «Галичина» я впорядковувала спілкування бренду із пресою, блогерами, лідерами думок. По тому був шлях у маркетинг – до бренд-менеджера та керівника відділу маркетингу. У 2015 році, із десятилітньою практикою за плечима, я створила власну команду - Marketing Studio «FAJTA». Студію ефектних думок та ефективних дій!

Привіт! Я Оксана, працюю у сфері маркетингу вже другий рік. Навчаючись в університеті на спеціальності «Менеджмент», я вже на 2 курсі зрозуміла, що хочу стати маркетологом. Тому, будучи у студентських лавах, маленькими кроками наближалась до своєї мрії: працювала промоутером, щоб краще зрозуміти, як працює BTL; проводила дослідження, соцопитування, щоб побачити у реальності, як проводиться збір інформації, моніторинг та аналіз конкурентів. Хочу сказати, що якщо ти любиш маркетинг і розумієш, який він важливий на сьогоднішній день, ти ним живеш, мариш і постійно вчишся. Маркетинг для мене – це магія, яка допомагає компаніям завоювати прихильність своїх споживачів. Долучайтесь – і ми «наворожимо» вам осяйні проекти!

Привіт. Я Юля. Несамовито люблю подорожі, цікавих людей та процес навчання. Ці три компоненти надихають мене на створення нових ідей, на вирішення неможливих завдань. Вірю, що світ належить тим людям, які вміють хотіти, які прагнуть розвиватися. Ти не стоїш на місце, щодня мрієш про нові вершини, крокуєш в ногу з часом, тоді ти точно розумієш потребу маркетингу у своєму бізнесі. Я готова допомогти тобі відкрити небачені горизонти: привабити нових клієнтів, знайти нестандартні підходи, впровадити перевірені методи. Не зволікай. Подаруй своєму бізнесу свіжий ковток повітря! :)

Соціальні мережі - не лише захоплення та стиль життя, а важливий канал спілкування із аудиторією та формування довіри до вашої справи. Саме тому я й зацікавилася ними орієнтовно два роки тому. Відтоді постійно вдосконалююся та шукаю нові можливості для розвитку.

Привіт, я Іра. Ще зі студентських часів одного лише навчання мені було не достатньо. Тому я брала участь у різноманітних семінарах, тренінгових таборах, була заступником редактора студентської газети, стажувалась у Львівській міській раді. Це дало мені хороший фундамент до мого професійного зростання. Безпосередньо у маркетингу я два роки. Маркетинг для мене - це напрямок в якому необхідно поєднувати аналітичну та креативну складову. І це, мабуть, те, що мені найбільше подобається, а ще: цікаві проекти, нові виклики, постійне навчання та самовдосконалення.

Живіть не за теоріями і загальними правилами, а слухайте, відчувайте, змінюйте думку - і тоді точно не помилитесь! Немає у світі гірших - є ті, хто не відкрився. Маркетинг відкриває і розширює горизонти.