Наші послуги

icon_1_light

Грант консалтинг

Малий та середній бізнес в Україні має можливість залучення грантових коштів на безоплатній основі для розвитку бізнес-процесів та відбудови української економіки. Це цілком реальна й ефективна рука порятунку та післявоєнного росту. Наша команда сформує запити грантодавцям та супроводжуватиме їх до перемоги!

Маркетинг мікс стартапів

Оперативна бліц стратегія для стартапу систематизує набір маркетинг міксу, спрямувавши його у кінцеву воронку продажів. Ми відкрито й лаконічно пропишемо шлях клієнта та інструменти маркетингу для перевірки вашого NVP.

icon_5_light

Стратегія

Аналіз, аналіз, аналіз! І тільки після того, як заміряємо першу сходинку, ринок, відчуємо потребу й незаймані ніші, почуємо клієнта – можна рушати. Результат стратегії – чітко сформовані цілі.

icon_2

SMM

Природній інструмент сучасної комунікації – соцмережі. Ми з SMM друзі й побратими. І через канали Instagram, Facebook, TikTok ваш бренд щодня розмовлятиме зі споживачами. Прийнятним їм стилем та актуальними тематиками.

icon_6

PR

Тут все про репутацію. Її формування, укріплення й управління змістами. PR – наш інструмент до створення необхідного образу бренду. Аби за його спиною говорили те, що потрібно. Транслюємо актуальні інфо-приводи, які будують вірний портрет.

icon_4

Дизайн

Візуальний образ бренду – вбрання, яке дзеркалить його зміст. Створимо унікальну айдентику, фірмовий стиль та упаковку продукту. Дизайн закріпить вкладену емоцію та перевагу, стане рушієм до перемоги.

Реклама

Зовнішня реклама, радіо, Google Ads, таргетинг дозволять вашому повідомленню прозвучати ефективно й влучно для широкого охоплення споживачів. Ми оптимізуємо рекламні бюджети й скеруємо їх виключно в потрібні канали.

icon_3

Сайти

Сайт – ефективний елемент діджитал комунікації. Корпоративне обличчя компанії, яке є інструментом росту продажів, клієнтської бази, впізнаваності. Збудуємо вашу інтернет-домівку для прийому споживача. Відчиняйте!

Дизайн створений професіоналом
Написання та публікація контенту
Базова SEO оптимізація
Інтеграція аналітики
Навчання по роботі з Системою керування сайтом.

Зручна система керування
При створенні landing page обов'язково садимо її на CMS (WordPress або Modx Revolution на вибір). Також кастомізуємо вибрану систему керування під розроблений дизайн.

Задайте питання

Ми готові до спілкування! А ви?

Давайте поговоримо! Хочете безкоштовну консультацію, допомогу в розвитку проекту чи аналіз ринку - напишіть.

DSC_3069
Розкажіть нам про свій проект