Наші послуги

icon_1_light

Грант консалтинг

Малий та середній бізнес в Україні має можливість залучення грантових коштів на безоплатній основі для розвитку бізнес-процесів та відбудови української економіки. Це цілком реальна й ефективна рука порятунку та післявоєнного росту. Наша команда сформує запити грантодавцям та супроводжуватиме їх до перемоги!

Маркетинг мікс стартапів

Оперативна бліц стратегія для стартапу систематизує набір маркетинг міксу, спрямувавши його у кінцеву воронку продажів. Ми відкрито й лаконічно пропишемо шлях клієнта та інструменти маркетингу для перевірки вашого NVP.

icon_5_light

Стратегія

Аналіз, аналіз, аналіз! І тільки після того, як ви заміряєте ринок, відчуєте потребу й незаймані ніші, почуєте споживача – можна рухати бренд. Результат маркетинг стратегії – чітко сформовані цілі маркетингу плану.

icon_2

SMM

Важливий інструмент сучасної комунікації – соцмережі. Ми з SMM друзі й побратими. І через канали Instagram, Facebook, TikTok ваш бренд щодня розмовлятиме зі споживачами. Прийнятним їм стилем та актуальними тематиками.

icon_6

PR

Зв'язки з громадськістю завжди ефективні на рівні тісної партнерської взаємодії. ЗМІ потребують новин, а бренди мають їх сповна. Ми транслюємо актуальні інфоприводи компаній для ЗМІ, лідерів думок та внутрішніх командних аудиторій.

icon_4

Дизайн

Візуальний образ вашого бренду важливий для його пізнаваності й розвитку. Ми створимо унікальну айдентику, фірмовий стиль та упаковку продукту. Зовнішній вигляд закріпить у думках вкладену емоцію й перевагу.

Реклама

Зовнішня реклама, радіо, телебачення, а також інтернет налаштування Google Ads, таргетинг соцмереж та YouTube дозволять вашому меседжу прозвучати ефективно та влучно для широкого охоплення споживачів. Ми оптимізуємо рекламні бюджети та скеруємо їх виключно в потрібні канали.

icon_3

Сайти

Розробка сайту – ефективний елемент діджитал комунікації. Це корпоративне обличчя компанії, яке є інструментом росту продажів, клієнтської бази, розширення впізнаваності та укріплення репутації. Ваша інтернет-домівка для прийому споживача. Відчиняйте!

Задайте питання

Ми готові до спілкування! А ви?

Давайте поговоримо! Хочете безкоштовну консультацію, допомогу в розвитку проекту чи аналіз ринку - напишіть.

DSC_3069
Розкажіть нам про свій проект