Portfolio

ПП Західний Буг

Виклик

Широкопрофільна аграрна компанія, основним напрямком діяльності якої є вирощування зернових, кормових  і технічних культур, їх зберігання та реалізація. Компанія, яка має десятки відділів та проектів під однією парасолею – потребує насиченого й чітко структурованого сайту. Тут необхідне зручне розгалуження розділів: від пайовиків до агрохімічної лабораторії із аналізом ґрунту та добрив.

 

Рішення

Ключові елементи концепції сайту перегукуються зі стратегічними цілями компанії «Західний Буг». Досягнення врожайності на рівні європейських показників – відповідає європейській стилістиці UX/UI дизайну. Забезпечення максимально якісних показників продукції за допомогою використання передових технологій – у тандемі із новими технологіями наповнення сайту.

Ми розпочали співпрацю шість роки тому. Із простого корпоративного вебсайту. А потім, заглибившись у сферу послуг агрокомпанії, розширили  піраміду системних правок, оновлення та розгалуження структури. По дорозі вивявлялися потреби в інших інструментах комплексного маркетинг міксу: таргетингу, розробці та друку поліграфії, фото і відео монтажу сезонних досягнень, копірайтингу, контент менеджменту сайту. За роки співпраці наша команда виявилась помічною для різних відділів на напрямків діяльності ПП «Західний Буг». Спрівпрацюємо на постійній основі й проектно.

Info

20.06.2022