PR

Тісний зв'язок із Цільовою аудиторією забезпечується не лише шляхом прямого рекламного звернення, а більше завдяки щирій та відкритій розмові зі споживачами. Ми комунікуємо із «лідерами думок» та журналістами, надаємо важливу і потрібну для них інформацію, відповідаючи на ключові запити. Створюємо та лобіюємо висвітлення важливих для бренду інфо-приводів.

Наша маркетинг-студія надає послуги з підбору оптимального варіанту public relations з врахуванням особливостей певного продукту або послуги. Ми розуміємо, що ризик викинути рекламний бюджет на вітер буде великий, якщо детально не підійти до питання розміщення медіа кампанії, ретельного планування бюджету і креативу.

Індивідуальний підхід до кожної рекламної кампанії на ТБ, радіо чи у пресі - запорука успіху наших клієнтів, і як результат, збереження нашої репутації. Ми намагаємося використовувати всі потенційні можливості при медіа плануванні:

  • визначення цільової аудиторії;
  • широке охоплення;
  • комплексний вплив на аудиторію;
  • іміджева реклама (наша мета: створити довіру споживача до Вашої компанії і викликати бажання клієнта повторно звернутися до Вас);
  • орієнтування (ретельно сегментуємо цільову аудиторію за місцем проживання, віком, статтю, інтересам та іншими критеріям).

Враховуючи Ваші потреби і бюджет, ми підберемо найоптимальніші канали комунікації з громадськістю та розрахуємо повну вартість Вашої рекламної кампанії в найкоротші терміни.