Інтернет-реклама

Інтернет реклама

Для забезпечення онлайн комунікації зі споживачами та клієнтами ми створюємо і наповнюємо потрібною інформацією інтернет-сайти.
Веб-дизайн демонструє смачні образи продуктів, вигідні товари/послуги/пропозиції.
Ми завжди за унікальний дизайн, орієнтований на користувача і до кожного проекту ми підходимо з душею, намагаючись знайти найкраще втілення для Вашої ідеї.
Ми добре розбираємося в сучасних тенденціях та трендах у сфері веб-дизайну, усвідомлюючи, що неважливих дрібниць не буває — кожен елемент, навіть найменший, відіграє свою роль і має своє призначення.
Перш за все, необхідно правильно розставити акценти для того, щоб керувати увагою для користувача.
Після детального обговорення проекту зі замовником вирішується, який тип сайту допоможе досягти поставлених цілей.
Ми розробляємо для вас концепцію дизайну сайту: кольорову гаму, форми, поля та кнопки.
Веб-сайти створюються із двома найбільш поширеними завданнями:
- викликати у користувача емоції, тобто створити вражаючий дизайн
- продавати, тобто змусити користувача натиснути кнопку «у кошик»
Професіонали Marketing Studio «Fajta» завжди вникають у специфіку Вашого бізнесу, досліджують та аналізують конкурентне середовище, проводять бенчмаркінг – все для того, аби ваш сайт був унікальним, сучасним та наповненим потрібною інформацією.

розробка сайтів
розробка сайтів

Створюємо сайти «під ключ», дотримуючись дедлайнів: сайти-візитки, інтернет-магазини, корпоративні, інформаційні та преміум-сайти. Розробляємо структуру сайту, дизайн та оформлення згідно з метою створення сайта і бажаннями замовника розробляєм ТЗ. Розробка сайту - це не красива картинка а потужний інструмент для розвитку Вашого бізнеса і як наслідок збільшення Вашого доходу. Грамотна структура, приємний дизайн, правильне і лаконічне наповнення без цього ваш сайт просто не зможе виконувати свою функцію дієвого інструменту для розвитку Вашого бізнесу.

Ми розробляемо та виводим в ТОП 10

  • сайти візитки
  • інтернет магазини
  • коропоративні сайти
  • інформаційні сайти
  • Landing Page
розробка сайтів
seo просування сайтів

Проаналізуємо ваш бізнес і ваших конкурентів, складемо правильну SEO-структуру сайту відповідно до цілей бізнесу. Проведемо зовнішню і внутрішню оптимізацію сайту, встановимо систему веб-аналітики, а також всі необхідні для просування Вашого сайту в ТОП 10 додаткі. Надамо рекомендації щодо покращення якості контенту сайту, а також щодо покращення конверсії. Результатом нашої роботи по СЕО просуванню сайта є:
Збільшеня продажів з вашого сайту за рахунок збільшеня відвідувань з пошукових систем
Збільшеня довіри до вашої компанії завдякі збільшеню інформації про неї в мережі інтернет
Сутева фінансова економія. Вам не потрібно витрачати значні кошти на рекламу.

розробка сайтів
аудит сайтів

Замовивши у нас послугу аудит сайту, ви отримаєте детальний звіт про положення Вашого сайту в пошуковій видачі, і ті недоліки, які перешкоджають Вашому сайту займати провідні позиції в пошуковій видачі. Ви отримаєте список рекомендацій за допомогою яких кількість відвідувачів, покупців і замовників вашого сайта збільшеться в декілька разів. В процесі аудиту ми аналізуєм:
Як пошукові системи сканують сайт
Яку інформацію бачить пошуковий робот
До яких сторінок сайту має доступ пошуковий робот
Як пошукові системи зберігають інформацію у своїй базі
Ми проводимо аудит сайта по відповідному чек листу в якій входять сотні пунтктів. Аудит, це невідемна складова СЕО просування сайта в ТОП 10. При замовлені СЕО в нашій студії ми проводимо безкоштовний аудит сайта.

розробка сайтів
Реклама Google AdWords

Налаштуємо рекламну компанію Google AdWords, враховуючи специфіку Вашої діяльності та побажання. Зробимо все для того, аби Ви змогли показувати свою рекламу потенційним клієнтам саме тоді, коли вони шукатимуть у Google продукти чи послуги, які ви пропонуєте. Ви сплачуватимете, лише коли вони натискатимуть оголошення, щоб перейти на Ваш сайт або зателефонувати в компанію.