Реклама в ЗМІ

Найголовніше завдання при досягненні успіху в рекламній кампанії — це правильно вибрати спосіб розміщення реклами.

Ми подаємо рекламу в засобах масової інформації (реклама в друкованих ЗМІ, реклама на телебаченні, реклама на радіо), оскільки це завжди актуальний та ефективний канал комунікації наших замовників із ЦА. Перш за все, формуємо медіаплани відповідно до ключових рейтингів серед телевізійних каналів, радіомовників, преси.

Велику частину всієї отриманої нами інформації ми беремо зі ЗМІ, читаючи друковані видання, дивлячись телевізор, слухаючи радіо. Завдяки цьому, реклама стає дуже швидким і в той же час результативним способом просування.

Реклама в пресі (друкована реклама) існує завдяки таким носіям інформації як журнали і газети та вже тривалий час користується у рекламодавців величезним попитом, незважаючи на те, що реклама в інтернеті теж набирає провідні позиції. Глянцеві і науково-популярні журнали, культурні та політичні газети - мають постійну цільову аудиторію.

Реклама на телебаченні приваблює своєю масштабністю та емоційним впливом. Реклама на радіо теж завдяки професійній звуковій обробці і вдало підібраним голосам набуває високу емоційну оцінку у слухачів.

Займаючись розміщенням реклами в ЗМІ, ми створили команду справжніх професіоналів своєї справи, формуючи медіа-планування відповідно до ключових рейтингів серед популярності ЗМІ.

Реклама на радіо

Придумаємо цікавий сценарій для вашого аудіоролика та озвучимо його. Співпрацюємо із найпопулярнішими радіостанціями, організовуємо прямі ефіри та розіграші радіоведучими.

Реклама на телебаченні

Реклама на телебаченні приваблює своєю масштабністю та емоційним впливом. Наша команда співпрацює із найпопулярнішими телеканалами, тому ми забезпечимо вам рекламу на телебаченні, яка буде цікава вашій ЦА та, водночас, ефективною для вашого бізнесу. Також маємо досвід відеозйомки та монтування відеороликів.

Реклама в друкованих виданнях

Запропонуємо вам широкий вибір друкованої преси, де можна опублікувати необхідну інформацію. Порекомендуємо, які журнали, газети є найбільш рейтинговими серед конкретної ЦА.