ДИЗАЙН

З ентузіазмом на натхненням народжуємо та розробляємо фірмовий стиль для корпоративної ідентифікації компанії. Це графічні елементи дизайну, такі як:

 • brand book;
 • логотип;
 • корпоративні шрифти;
 • кольори pantone;
 • стандарти поліграфічних промо-матеріалів;
 • візуалізація веб-сайту;
 • сторінки соцмереж Facebook, Instagram;
 • мобільні додатки;
 • формат й стилістика корпоративного вбрання для персоналу.

Задля створення пізнаваного стилю й почерку бренду ми формуємо настільну книгу менеджера з маркетингу – brand book.

Дизайн-макети упаковки продукції – це пряма реклама та заклик до дії споживача. Спробуйте, скуштуйте, випробуйте продукт на смак. І він стане вашим другом. Розробка дизайну упаковки товару/продукту для нас – це важливий елемент впевненого підґрунтя маркетингової стратегії комунікації. Ми створюємо та промальовуємо героїв бренду, переносимо на упаковку персонажів, формуємо графічне креслення упаковочного формату, забезпечуємо відповідність до держстандарту повного складу технічної інформації про продукт.

Дизайн промо-матеріалів – це яскрава розповідь про новинки бренду, візуальне спілкування зі споживачем/клієнтом, заклик до дії. Для створення ефективного й дієвого дизайн-макету POSm потрібно чітке формулювання ТЗ: ключові повідомлення та образи, які доноситиме цей флаєр, постер, каталог, брошура, наклейка тощо.

Працюючи над дизайном рекламних матеріалів, ми чітко формуємо повідомлення бренду до Цільової аудиторії.

Web-дизайн

Якісно та креативно розробляємо web-дизайн сайту згідно із вашими вимогами, вимогами щодо подальшого просування сайту та юзабіліті, а також здійснюємо редизайн до відповідних потреб. Ми дуже делікатно і професійно підходимо до вибору неймінгу бренда, логотипа або розробки фірмового стилю загалом, а саме дизайну вашого обличчя в інтернеті.

Ваш сайт або інтернет магазин – це не тільки знайомство потенційного клієнта з «обличчям» вашої компанії, а і збільшення продажів товарів чи послуг. Наш великий досвід дозволить виділити вас на фоні конкурентів, підвищити пізнаваність бренду та довіру клієнтів і, як наслідок, збільшити дохід вашої компанії.

Дизайн поліграфічної продукції

Ми надаємо повний цикл поліграфічних послуг від вашої ідеї до виготовлення макету та готової продукції. У нас ви можете замовити:

 • текст;
 • дизайн;
 • верстку;
 • друк;
 • ламінування.

Щоб створити дизайн поліграфії, ми ставимо цілі, які досягаємо за допомогою макета: вигадуємо ідею, створюємо візуальну концепцію, підбираємо матеріали (тексти та ілюстрації). Розробка дизайну поліграфії - складний і творчий процес, але ваша довіра є фактором успіху для нас.

Дизайн логотипу та фірмового стилю

Створимо для вас унікальний логотип, розроблений з урахуванням особливостей саме вашого бренду, продукту і специфіки сприйняття цільової аудиторії.

Логотип — це ваш сигнал споживачам, який повинен бути помітний серед сотень тисяч інших, символ, що асоціюється з перевагами саме вашого бренду і продукту. Важливо, щоб ваш логотип був помітним, модерним та яскравим. Ми знаємо, як це зробити!

Дизайн упаковки

Упаковка містить безліч факторів, які впливають на покупців та їх вибір. Перше враження про ваш продукт виникає через візуальний контакт з упаковкою. Це одна з найбільш помітніших і доступних складових вашого бренду. Ми створимо для вас дизайн упаковки, який відображатиме цінності бренду та переваги продукції. Замовивши у нас послугу дизайн упаковки, ви отримаєте унікальну, функціональну упаковку, яка привертатиме увагу ваших покупців.