ПРОМО-АКЦІЇ

Промоакції – це передача ключових повідомлень про Подію, Акцію, Вигоду бренду вустами промоутерів та аніматорів. Ми забезпечуємо особистий контакт та спілкування точках продажу, на семінарах та виставках, подіях скупчення необхідної кількості Цільової аудиторії бренду. У додаток до прямої рекламної кампанії ми розробляємо та втілюємо концепцію BTL-акції.

Маркетинг-студія повного циклу «Fajta» забезпечить вам професійних координаторів проектів, що відповідають за підбір персоналу під конкретне завдання, а також контроль проведення BTL-акції.

Промо – це набір нестандартних рекламних рішень. Коли більшість традиційних рекламних каналів (реклама на радіо, інтернет-реклама) вже задіяно або просування компанії через них з якихось причин неможливо - фірма звертається до методів BTL.

Наша маркетинг-студія реалізовує для своїх клієнтів проекти різного ступеня складності: стимулювання збуту в торгових точках, ознайомлення клієнтів з товаром в момент його впровадження на ринок, підвищення впізнаваності бренду, креативні рішення, що сприяють запам'ятовуванню торгової марки - все це повсякденні завдання, які нам під силу.

Привернення уваги є головною причиною проведення будь-якої промо-акції.

Промоматеріали

Велике значення в донесенні інформації до клієнта є промоматеріали. В основному ми використовуємо такі види промоматеріалів: листівки; флаєри; банери; брошури; каталоги; візитки; календарі; листівки-запрошення; плакати; воблери; буклети; пакети; промоформу. Виготовлення промоційної продукції включає в себе 2 етапи:

  1. Дизайн та оформлення друкованої реклами: розробка макету і в залежності від рекламного носія та побажань замовника опрацьовуються нестандартні варіанти, форми і способи розміщення кожного елемента на носії. Продуманий до дрібниць дизайн здатний не просто залучити, а й завоювати довіру клієнта і тим самим викликати готовність клієнта до покупки.
  2. Друк рекламних матеріалів: скориставшись послугами маркетинг-студії «Fajta», ви на належному рівні отримаєте якісно розроблені дизайнером і виготовлені на професійному обладнанні промо-матеріали. Низькі ціни на друкарські послуги, сучасне високотехнологічне обладнання і чітке дотримання стандартів якості допоможе привести на світ бездоганні промо-матеріали і збільшити впізнаваність вашої компанії в рази!