РЕКЛАМА

Розробка стратегії рекламної кампанії. Реклама – двигун пізнання про новини компанії та яскраві «смачні» образи бренду.

Ми фокусуємо медіа-планування у найбільш ефективні та затребувані для кожної Цільової аудиторії канали. Формуємо тактичне медіа-планування рекламної кампанії для ефективного покриття ЦА, здійснюємо медіа-баїнг для оптимізації рекламного бюджету.

Розміщаємо потрібні повідомлення у потрібних місцях. Аналізуємо ефективність.

Розміщення зовнішньої реклами є одним з найбільш ефективних способів залучення уваги потенційних споживачів до тих чи інших товарів чи послуг. Наше рекламне агентство займається розміщенням реклами на:

  • транспорті;
  • на щитах;
  • сіті-лайтах;
  • призмах;
  • холдерах.

Забезпечуємо їх розміщення протягом тривалого терміну. Всі наші замовники залишаються задоволені взаємовигідною співпрацею.

На сьогоднішній день реклама вражає своїм видовим різноманіттям і появою нових способів її демонстрації. Все, що спрямовано на залучення вашої уваги, починаючи від постерів на зупинках, закінчуючи величезними брандмауерами на стінах, здатне виконувати цілий ряд найважливіших для бізнесу завдань, зокрема:

  • формування іміджу — розміщення зовнішньої реклами, що представляє собою поверхні великих форматів, свідчить про солідність фірми, створює образ надійної і процвітаючої компанії;
  • активізація продажів - поширення інформації про знижки, акції, бонуси та інше;
  • інформативність.

В першу чергу, різні види реклами використовуються для того, щоб донести необхідний меседж до ЦА. Якщо вам необхідно розмістити ефективну рекламу, наші фахівці обов'язково в цьому допоможуть.

Ми займаємося всіма видами реклами і готові запропонувати вам найбільш неординарні та цікаві рішення для будь-яких ваших завдань.

Реклама на транспорті

Наша реклама на транспорті гарантує високий рівень пізнаваності бренду і успішний розвиток вашого бізнесу. Ми забрендуємо якісним матеріалом як ваш автомобіль, так і громадський транспорт (маршрутки, трамваї, тролейбуси), створимо Вашому бренду імідж. Якщо Вам потрібна дійсно ефектна, яскрава і легко пізнавана реклама на транспорті - ми чекаємо на Вас!

Зовнішня реклама

Розмістимо вашу рекламу на сітілайтах, призмах, щитах, холдерах у найбільш вигідних для вас локаціях. Займаємось створенням макету для зовнішньої реклами, погоджуємо концепт із замовником, друкуємо за доступними цінами та розміщуємо не тільки у Львові, а на всій території України. Також ми надаємо послуги із оформлення вітрин та виготовлення яскравих вивісок.